Straipsniai

Medžio masyvo baldai yra baldų lyderiai

 

Medžio masyvo baldai yra baldų lyderiai:

   Jau 20 metų iš Vokietyjos  į Lietuvą vežame  aukštos kokybės išskirtinės išvaizdos senovinių baldų, interjero detalių bei aksesuarų. Mūsų komanda pasirengusi padėti Jums įgyvendinti Jūsų idėjas, sukurti jaukų ir išskirtinį Jūsų namų interjerą.


Antikvariniai baldai šiuolaikinio žmogaus interjere

   Interjero mada, stiliai, tendencijos keičiasi, tačiau klasikiniai medžio masyvo baldai išlaikė išbandymą laiku. Ir nors šis baldų stilius atkeliavo iš praeities,  tačiau ir šiandien, modernaus minimalizmo epochoje, jis turi nemenką būrį gerbėjų visame pasaulyje. Turime paminėti, kad tai baldai su išliekamąja verte.  Sukurti žmogaus rankomis, be to, tai nedideliais kiekiais pagaminti, o dažnu atveju ir vienetiniai, ekologiški, stiprūs ir patvarūs,  papuošti išskirtinėmis detalėmis baldai, kurių paprastame baldų salone vargu ar rasite...  Tokius baldus ypač įvertins tie, kurie tiki, kad namų baldai turi būti ne tik funkcionalūs, bet ir kuriantys jaukumą, savitą namų dvasę. Būtent baldai ir yra mūsų namų stiliaus „ašis“, apie  kurią sukasi visos kitos interjero detalės. Daugelis modernių baldų dizainerių ir dabar vieningai tvirtina, kad masyvūs bei antikvariniai baldai turi solidų charakterį ir charizmą.

 

Masyvaus medžio baldai yra gaminami iš ąžuolo, riešutmedžio ar raudonmedžio.

 

 

   Labiausiai mėgstami medžio masyvo baldai: lovos, spintos, komodos, indaujos bei valgomojo stalai paprastai gaminami iš ąžuolo, riešutmedžio ar raudonmedžio. Šių baldų pagrindinis privalumas yra jų ekologiškumas, stabilumas, patvarumas, ilgaamžiškumas. Medžio masyvo baldai gali tarnauti kelis šimtus metu. Net ir vėliau medinius baldus galima sėkmingai restauruoti ir prikelti antram gyvenimui.

Pastaraisiais metais medžio masyvo bei antikvarinių baldų populiarumas ypač išaugo. Kaip ir kitų ekologiškų produktų, didelę paklausą lėmė visuomenės sujudimas dėl gamtos taršos, klimato kaitos bei toksinių medžiagų, kurių priemaišų neretai pasitaikydavo ir balduose, baimė. Iš tiesų,  žmonės vis dažniau susimąsto apie ekologiją ir pradeda vertinti natūralius produktus bei daiktus.

 

Klasikiniai valgomojo komplektai.

 

 

   Neišeinantis iš mados medžio masyvo klasikiniai valgomojo komplektai sukurs jaukią vietą jūsų namuose, kur šeima susirinks po darbų ir maloniai leis laiką vakarieniaudami bei besišnekučiuodami. Valgymas yra ritualas, kada norisi atsipalaiduoti, gerai praleisti laiką, pamatyti prie stalo mylimus žmones, pasidžiaugti skaniu maistu. Medžio masyvo valgomojo komplektai padės sukurti bendrą, jaukumu dvelkiančią nuotaiką, dėl kurios mūsų pietūs bus dar gardesni ir iškilmingesni.  Be to, valgomasis yra ir mūsų namų reprezentacinė zona, pagrindinė poilsio erdvė, kur kviečiame svečius. Ne veltui solidūs gamintojai reklamuodami baldus labai dažnai „eksploatuoja“ didelį valgomojo stalą.
 


 

Didelio kontrasto deriniai: Interjero tendencija - masyvus medis: Sukurkite savo stilingą interjerą derindami masyvaus medžio baldus su kitais interjero stiliais.

 

 

 

   Įvairių medžiagų, detalių ir stilių deriniai sukuria šiuolaikinį pojutį. Žmonės, mėgstantys ekstravaganciją ir drąsius interjero sprendimus,  sėkmingai  derina medžio masyvo baldus su pagamintais iš odos, plastiko ar metalo baldais. Taip,  pavyzdžiui, prie masyvaus medžio valgomojo stalo puikiai tiks dizaineriškos, ekstravagantiškų formų, plastikinės kėdės. Odinis svetainės komplektas kartu su medžio masyvo  baldais  garantuos stilingą duetą. Taip pat labai įdomiai atrodo ir daugybę funkcijų atlieka “vienišas” angliško stiliaus nedidelis krėslas, pastatytas kur nors atokiai, toliau nuo modernių baldų. 

    Eksperimentuokite, kurkite savitą,  jaukumu ir šiluma alsuojantį interjerą.  Pabrėžkite savo individualų stilių. Kuo didesnis kontrastas, tuo įdomiau veikiamas jūsų interjeras. Vis dėlto, jei nesate tikri dėl savo idėjų, profesionalus dizaineris ir jo konsultacija niekada nepamaišys. 

 

 

 

 

    Internetinėje svetainėje www.naudotibaldai.net platus medžio masyvo baldų pasirinkimas. Siūlome įsigyti kokybiškus, patvarius ir stilingus baldus.

    Mūsų įmonė susilaukė klientų dėmesio ne tik dėl itin originalios produkcijos, kokybiško darbo bei ilgametės patirties, bet ir dėl bendradarbiavimo bei atsakingo požiūrio į klientą: čia suteiksime ne tik konsultaciją klausimais, susijusiais su baldais ir interjeru, bet ir pristatysime Jūsų išsirinktą produkciją Jums patogiu laiku tiesiai į namus.

Mus rasite adresu:   Jonava, Rambyno g. 25 (šalia Senukų prekybos centro). 

Susisiekite su mumis!