Straipsniai

Medžio masyvo baldai yra baldų lyderiai

Išskirtiniai medžio masyvo baldai yra aukščiausios kokybės ir įkvėpia savo nesenstančiu dizainu.  Sužinokite daugiau apie naujausias tendencijas ir prie kokio interjero geriausiai tiktų masyvūs bei antikvariniai baldai mūsų internetinėje svetainėje www.naudotibaldai.net.  Mes siūlome platų baldų bei interjero dėtalių pasirinkimą jūsų namams.

plačiau
   Praeities baldų grožis

 

 

 

Naujos formos, įvairūs eksperimentai, modernumo paieškos interjere pamažu į šalį nustumia tai, kas sena ir atgyvenę. Bet ar iš tiesų yra taip? Neretai apsilankę skoningai senoviškais baldais apstatytame bute, galime spręsti apie šeimininko išsilavinimą, skonį, net pomėgius. Praeities dvelksmas sukuria ypatingą atmosferą ir prieglobstį, saugantį nuo triukšmingo ir intensyvaus gyvenimo tempo. Chaotiškame ir mobiliame laike senoviniai (antikvariniai) baldai tampa pastovumo ir patikimumo garantu.

 

 

 

plačiau
Jaukiems namams daug investicijų nereikia

Žodis “krizė” ko gero jau tapo vienu dažniausiai vartojamu mūsų žodyno žodžiu, pastaruoju metu tai viena populiariausių temų, baigianti išstumti net kalbas apie orą. Žinoma, ta nelemtoji „krizė“ daugeliui mūsų sukelia nemenką stresą, kurio gyvenime ir be jos buvo pakankamai. Kai gyvenimo tempas įtemtas, daugelis aplinkinių gyvena niūriom nuotaikom, namai gali tapti ta ramybės oaze, kurioje galima užmiršti kamuojančius rūpesčius ir atsipalaiduoti.

plačiau
Ieškantys rafinuotos klasikos

Ieškantys rafinuotos klasikos,  pas mus visuomet suras daiktus, leidžiančius sukurti išskirtinę namų, salonų, restoranų, viešbučių ar dvarų dvasią. Kruopščiai atrinkta, gausi ekspozicija padeda sukurti ne tik jaukų akcentą, bet ir įrengti vientisas erdves – darbo kambarius, valgomuosius kambarius, svetaines, tambūrus, moteriškuosius buduarus.

plačiau