Apie mus

Mūsų veikla - prekyba vokiškais naudotais bei naujais svetainių, miegamųjų, virtuvės baldais, sekcijomis, spintomis, lovomis, indaujomis, komodomis, bei buitį puošiančiomis interjero detalėmis. Pas mus visada rasite baldų namams, ofisams ir sodyboms.

Čia parduodami ne tik naudoti baldai, siūlome ir Vokietijos komisuose nupirktų indų ,šviestuvų, laikrodžių ,kitų interjero detalių. Nors kai kurie naudoti baldai atrodo tarsi antikvariniai, neretai jie būna pagaminti ne taip jau ir seniai. Tačiau turime ir antikvarių baldų bei interjero elementų. Į parduotuvę neretai užsuka ir žmonės, kurie mėgsta kolekcionuoti, nes tarp gausybės prekių kolekcionieriai randa ir tikrų, beveik 100 metų vertybių. Kai kurie pirkėjai vertina ne tik naudoto daikto kainą, kokybę, senumą, bet ir paveldėtą gerą energiją.

Palyginus naujos gamybos baldus su naudotais galime pamanyti jog naudoti baldai nėra pigūs. Tačiau pirkėjus gundo tai, kad pastarieji yra išskirtiniai, kokybiški, turintis vertę baldai. Siūlome baldus pagamintus ne iš medžio drožlių plokščių, o iš natūralios medienos, faneruotus, masyvaus medžio ( ąžuolo, riešutmedžio, raudonmedžio).